SERVİS


1-Servis hizmetinden faydalanan öğrenciler sabahları kendilerine belirtilen saatte servise bineceği noktada hazır olmakla yükümlüdür.

2-Servisler sabahları belirtilen saatte yerinde hazır bulunmayan öğrencileri diğer öğrencilerin okula gecikmelerini önlemek için beklemezler. Servise geç kalan öğrencilerin evden okula ulaşımları velileri tarafından sağlanır.

3- Yazılı veli izni olmadan öğrencinin servis değişikliğine ya da bir başka araçla okuldan ayrılmasına veya ikamet adresi dışında herhangi bir adreste inmesine kesinlikle izin verilmez.

4- Servis araçlarında geçen süre okulun devamı niteliğinde olup öğrencilerimizin, servislerde okul içi kurallara göre davranmaları gerekmektedir.

5-Şehrin her noktasına farklı kategorilerde servis imkanlarımız vardır. Servis araçlarımız, öğrencilerimizin rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

6-Servislerimizin iç ve dış donanımı öğrencilerimizin güvenliği düşünülerek dizayn edilmiş olup her servis aracında eğitimli hostesler görev yapmaktadır.

7- Zorunlu durumlarda servis değişikliği yapacak öğrencilerimizin velileri, servis değişikliğine izin verildiğine dair belgeyi servis firmasına bildirir veya veliler izin dilekçesini öğrenci ile sabah servisinde servis firmasına iletilmek üzere servis sürücüsüne verirler. Kullanmak istedikleri serviste yer var ise servis firması tarafından gerekli düzenleme yapılır.

8- Yazılı veli izni olmadan öğrencinin servis değişikliğine ya da bir başka araçla okuldan ayrılmasına veya ikamet adresi dışında herhangi bir adreste inmesine kesinlikle izin verilmez.

BİR ÇOCUK DEĞİŞİR, DÜNYA DEĞİŞİR