HAKKIMIZDA


Mozaik Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur.

10 yıldır danışmanlık hizmetleri sürdüren firmamız, bu alanda son 5 yıldır sosyal sorumluluk çerçevesinde çalışma grupların kurulmasını sağlayarak, halkımızın bilinçlendirilmesi maksadı ile uluslararası Network ağı oluşturarak, alanında uzman kişilerin ülkemizde eğitimler vermesini sağlamak, pek çok veli ve eğitmen eğitimleri alanında uzman ekip oluşturmak, alanında en iyi olarak belirlenmiş kaynak ve müfredatların Türkiye Eğitim sistemine adapte edilerek ve öğrenci eğitimleri düzenleme çalışmaları sürdürmeye başlamıştır.


Bilgi Üniversitesi kurucu vakfı olan Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı ile yapmış olduğumuz iş birliği çalışmaları kapsamı sonucunda ‘Üstün Zekalılar Eğitim Merkezi ‘ kuruluşu tamamlanarak, yapılan tüm çalışmaların akademik çalışmalarla birleştirilmesi ve kurumsal platforma taşınması süreci başlatılmıştır.


ÜSTÜN ZEKALILAR EĞİTİM MERKEZİ - ÜSTZEM; öğrenici ve ailelerin ihtiyacı olan bireysel danışmanlık ve aile terapisi hizmetleri vermektedir. Öğrencilerde oluşan farklı öğrenme ihtiyaçları ile beraber, aile içi diyalog ve dayanışmanın kuvvetlendirilmesi amacı ile yapılan bu terapiler, merkezimizdeki uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.


Uzun yıllar Türkiye de bireysel Eğitim ve Üniversiteler ile beraber Hafta Sonu eğitim hizmetleri verdikten sonra, 2012  yılından itibaren AnaOkul ve Okul Öncesi Eğitimi ile beraber 1-4 .Sınıf İlk Okul Eğitimine İstanbul, Koşuyolu merkezinde başlamıştır.


2017-2018 Eğitim dönemi için İstanbul Anadolu yakasında, ATAŞEHİR yerleşkesinde Okul Öncesi, İlk Okul ve Orta Okulu kapsayacak yeni eğitim binamızı hayata geçirmiş bulunmaktayız. 


Kayıt, Katılım şartları ve Ölçme ve Değerlendirme için lütfen okulumuz ile temasa geçiniz. 

BİR ÇOCUK DEĞİŞİR, DÜNYA DEĞİŞİR